Про формування тарифів на ветеринарні послуги від державних установ

Кабінет Міністрів України постановою від 04.11.2009 р. №1167 затвердив Порядок формування тарифів на ветеринарні послуги, що надаються державними установами ветеринарної медицини.

Порядок визначає механізм формування тарифів на ветеринарні послуги, що надаються державними установами ветеринарної медицини, які повністю утримуються за рахунок державного бюджету. Ветеринарні послуги, на які формуються тарифи, включають: здійснення протиепізоотичних заходів, оформлення та видачу на платній основі ветеринарних документів, а також лабораторну діагностику та ветеринарно-санітарну експертизу.

Встановлено, що на підставі тарифів на ветеринарні послуги розраховуються ціни на зазначені послуги, плата за які передбачена Законом України «Про ветеринарну медицину». Порядок такого розрахунку затверджується наказом Держкомветмедицини. Під час формування тарифів та розрахунку цін на ветеринарні послуги враховується середня вартість предметів та матеріалів за минулий рік, установлена Державною інспекцією з контролю за цінами. Визначальною базою формування тарифів на ветеринарні послуги є їх собівартість, складові якої розраховані на підставі норм і нормативів трудових та матеріальних витрат. Витрати з оновлення основних засобів бюджетних установ ветеринарної медицини, які використовуються для організації та надання ветеринарних послуг, нараховуються у розмірі 10 відсотків собівартості послуг. На суму вартості ветеринарних послуг нараховується податок на додану вартість у порядку і розмірах, що визначені Законом України «Про податок на додану вартість».

Постановою також передбачено, що до 1 січня наступного року Державний комітет ветеринарної медицини має затвердити Порядок розрахунку цін на ветеринарні послуги, що надаються державними установами ветеринарної медицини.

Джерело - ДКВМУ