В Херсоні створять притулок для бездомних тварин

ПритулокХерсонська мерія планує створити в місті притулок для бездомних тварин. Це рішення було ухвалене на спеціальній нараді з обговорення проблеми поводження з бродячими собаками.
Ухвалено рішення про початок формування спільної концепції щодо поводження з бездомними собаками з подальшою підготовкою відповідної комплексної програми. Зокрема, відмічена необхідність відкриття спеціалізованого закладу для тимчасового утримання бездомних тварин.
Заздалегідь обговорена доцільність створення окремого комунального підприємства, в повноваження якого повинні входити вилов собак, обстеження їх ветеринаром, стерилізація або евтаназія (у випадку, якщо ці тварини хворі). Також при обговоренні проблеми проаналізовано існуючий досвід роботи подібних закладів (що фінансуються з різних джерел) в інших містах України.
Також проводитиметься робота з розробки проектів і визначення спецобладнання, які повинні фінансуватися за рахунок Міжнародної організації захисту тварин.
Крім того, враховуючи широкий суспільний резонанс даної проблеми, вирішено привернути до співпраці громадські організації, волонтерів, які займатимуться моніторингом і створенням бази даних безпритульних тварин.

 

За матеріалами УНІАН