На американському ринку з’являться перші ліки від ожиріння для собак

Ожиріння собакКомпанія «Файзер» отримала дозвіл FDA (Управління з контролю за харчовими продуктами і лікарськими засобами США) на випуск препарату «Сленторол» (дирлотапід), що дозволяє ефективно і безпечно лікувати ожиріння у собак.
У США ожиріння або зайва вага відзначаються у 40% собак. Ветеринари бачать причину епідемії собачого ожиріння в перегодовуванні і гіподинамії. «Божевільний ритм сучасного життя не дозволяє багатьом господарям виділити час і забезпечити собаці достатньо руху. До того ж, ми звикли вважати їжу проявом любові, не замислюючись про те, яке згубне для нашого вихованця переїдання», - говорить Клаудія A. Кірк з Коледжу ветеринарної медицини університету Теннесі, США.
«Слентрол» знижує апетит у собаки, допомагаючи господарям привчити тварину до здорової їжі. Ліки виготовлені у формі мікстури, яку собаці дають один раз в день в чистому вигляді або з невеликою кількістю їжі. У США «Слентрол» можна буде купити вже цією весною за рецептом ветеринара.
Ожиріння у собак приводить до серйозних захворювань або ускладнює перебіг вже наявних захворювань. Доведений зв'язок між ожирінням і патологіями суглобів, серця, дихальної системи, онкологічними захворюваннями. Багато господарів просто не розуміють, що у їх улюбленця зайва вага. Вони вважають, що у собаки широкі кістки, товста шкура і так далі Деякі вважають, що їх собака виглядає краще всього, коли вона товста. Знизити вагу у собаки – непросте завдання, оскільки господарям буває важко обмежувати вихованця в їжі або знайти час, щоб більше з ним займатися.
Компанія«Файзер» більше 5 років проводила дослідження препарату. За даними досліджень, «Слентрол» безпечно знижує вагу у собак самих різних порід. «Слентрол» не можна застосовувати кішкам, собакам із захворюваннями печінки і тваринам, яким задають кортикостероїди. Препарат у жодному випадку не можна приймати людям.

 

За матеріалами компанії Phizer Animal Health