Генеральна асамблея Європейської федерації ветеринарів

Генеральна асамблея Європейської федерації ветеринарів відбулася за традицією в Брюсселі 18 – 19 листопада. Україну представляли голова Асоціації спеціалістів ветеринарної медицини України О.І. Рудь та делегація Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького.

Ця Асамблея була відзначена урочистою подією, а саме обранням колишнього президента Федерації ветеринарів Європи Вальтера Віндінга її почесним членом. Вальтер Віндінг очолював Федерацію протягом двох термінів і активно сприяв розвитку співробітництва ветеринарних лікарів Європи з українськими колегами. Ми мали честь приймати його в Києві в листопаді минулого року під час проведення семінару ТАІЕХ «"Підтримка здоров’я поголів’я та ветеринарної служби в Україні"

Серед робочих питань під час Асамблеї обговорювали актуальні проблеми ветеринарної медицини в Європі і в світі: нові положення ветеринарного законодавства, дії з попередження та контролю резистентності до антибіотиків, статурні ветеринарні органи різних країн, модернізація Директиви щодо визнання професійної кваліфікації.

Крім того, як ми дізналися під час Асамблеї в даний час Європейська федерація ветеринарів працює нам питаннями ветеринарної освіти та питаннями, пов’язаними з новим законом про здоров’я тварин, модернізацією інспекції м’яса.

Крім того, Оксана Іванівна мала нагоду поспілкуватися з нашими колегами з різних країн та обговорити питання продовження співпраці в галузі обміну досвідом та підвищення кваліфікації ветеринарних лікарів.