10 березня 2011 року на доручення прем’єр – міністра України Азарова М.Я. у голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби Бісюка І.Ю. відбулася нарада з питань спрощення порядку отримання дозволу на використання та обіг наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у ветеринарній медицині.

В нараді взяли участь представники Міністерства внутрішніх справ України, Державного комітету України з питань контролю за наркотиками, Державної ветеринарної і фітосанітарної служби України та голова Асоціації спеціалістів ветеринарної медицини України Рудь О.І..

Було досягнуто домовленості щодо наступних пунктів:

- внесення змін до нормативно-правових документів, що спрощують процедуру видачі дозволів, необхідних для отримання ліцензії на обіг наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у ветеринарній медицині. Зокрема, йдеться про вилучення з пункту 2.1.3. ВИМОГ до об'єктів і приміщень, призначених для здійснення діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, прекурсорів та зберігання вилучених з незаконного обігу таких засобів і речовин (Наказ Міністерства внутрішніх справ України від 15 травня 2009 року N 216, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 12 серпня 2009 р. за N 759/16775) закладів ветеринарної медицини, що мають ліцензію на ветеринарну практику (кількість кетаміну на місяць в цих закладах повинна бути обмежена).

- внесення закладів ветеринарної медицини, що мають ліцензію на ветеринарну пратику в пункт 2.1.4. ВИМОГ - Приміщення, які використовуються для зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів списку 1 таблиці IV Переліку в дільничних лікарнях, лікарських амбулаторіях, сільських лікарських амбулаторіях, амбулаторіях сімейної медицини, відділеннях (постах) ЛПЗ; у вимірювальних, діагностичних лабораторіях; лабораторіях та закладах ветеринарної медицини, що мають ліцензію на ветеринарну практику (кількість кетаміну на місяць в цих закладах повинна бути обмежена); науково-дослідних інститутах, навчальних закладах; у лабораторіях контролю якості.

- обмеження кількість кетаміновмісних препаратів, що можуть зберігатися в закладах ветеринарної медицини, які мають ліцензію на ветеринарну практику,  до визначеної кількості.

- вилучення з переліку необхідних документів, які додаються до заяви на отримання висновку ОБНОН МНС та ліцензії на використання та обіг наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у ветеринарній медицині висновок державної санітарно-епідеміологічної служби та МНС про відповідність наявних приміщень встановленим нормам.

Відповідна робота по узгодженню нормативної документації за участю зацікавлених органів триває, вона спрямована на максимальне спрощення отримання відповідних ліцензій ветеринарними закладами, що мають ліцензію на ветеринарну практику.