У Києві відкрили Державний центр інноваційних біотехнологій

Державний центр інноваційних біотехнологійПрем'єр-міністр України Юлія Тимошенко взяла участь у відкритті Державного центру інноваційних біотехнологій.

Центр відкрито на базі Інституту ветеринарної медицини Української академії аграрних наук (УААН). "Одним із перших напрямів, за якими працюватиме Державний центр інноваційних біотехнологій, - буде розроблення препаратів, вакцин, які можуть бути використані для боротьби з різними інфекційними захворюваннями", - сказала Ю.Тимошенко на відкритті центру, виступаючи перед журналістами.

Вона також пояснила: "Ми відкриваємо в рамках цього Державного центру біотехнологій спеціальну лабораторію європейського класу, де можна буде проводити всі без винятку дослідження, де можна буде проводити наукові розробки".

Ю.Тимошенко, відкриваючи засідання уряду, зазначила: "Безумовно, у нас є ще над чим працювати, і нам необхідно це продовжувати. Але водночас нам необхідно на найближчих засіданнях уряду ухвалити розпорядження про план-графік завершення доклінічних випробувань і про перехід на клінічні випробування препарату «Лейкозав».

Крім того, за словами прем'єра, на засіданнях уряду також буде проаналізовано інформацію "про те, які дослідження проводять інші вчені в цьому напрямі". "Ми спробуємо консолідувати ці роботи на базі Держцентру інноваційних біотехнологій", - підсумувала Ю.Тимошенко.

Джерело - ДКВМУ