Стажування за кордоном. Підвищення кваліфікації

Асоціація спеціалістів ветеринарної медицини України регулярно проводить семінари, конференції та інші заходи, спрямовані на підвищення кваліфікаційного рівня ветеринарних фахівців. Всі заходи входять до програми підвищення кваліфікації і оцінюються погодинно, що засвідчується сертифікатами відповідного зразка.

АСВМУ також забезпечує стажування ветеринарних лікарів за кордоном, завжди йдучи назустріч таким ініціативам, і повністю фінансує процес стажування. Однак ми повинні бути певні у тому, що наш колега, прибувши з навчання, зможе грамотно і всебічно поділитися набутими знаннями і навичками з лікарями ветмедицини в різних регіонах України на семінарах та майстер-класах, які організовує Асоціація.

За кордоном може стажуватися будь-який лікар ветеринарної медицини, член АСВМУ.

Для цього бажаючим необхідно в заяві на ім'я голови Асоціації запропонувати місце проходження стажування і тему навчання, яка їх найбільше цікавить.

Окрім бажання потрібно мати досвід практичної роботи від 5 років, не менше трьох публікацій (наукових статей) у фахових виданнях, виступити з доповідями на науково-практичних конференціях. Також необхідно вільно володіти мовою країни, обраної для стажування (або англійською).

Як і наголошувалось, обов'язковою умовою після стажування є проведення майстер-класів в регіонах України.

Асоціація спеціалістів ветеринарної медицини України з радістю готова сприяти всім бажаючим підвищувати свій професійний рівень з тим, щоб наші фахівці стали найкращими в світі.

 

За детальною інформацією та з пропозиціями, будь ласка, звертайтеся на нашу веб-сторінку або за адресою:
 АСВМУ 01103, 
м. Київ, вул. Кіквідзе, 34Б. 
Тел. 285 95 37